Aleksandra Ziemska

mgr dietetyki, diet coach

Dietetyk Toruń Aleksandra Ziemska

Dietetyka i żywienie to moja pasja. Jestem przekonana, że ku zdrowiu prowadzi nas nie dieta, a ZDROWY STYL ŻYCIA. Uczę prawidłowego i zrównoważonego odżywiania, aby każdy mógł cieszyć się pełnią zdrowia. Staram się ustalić taki model żywienia, który będzie stanowił zdrowszą modyfikację Twojej codziennej diety. W pracy z pacjentami kieruję się zasadą małych kroków. Dzięki niej, a także kompleksowemu podejściu i wykształceniu pomagam przejść na nowy, zdrowszy styl odżywiania.

Wiedzę z zakresu dietetyki zdobyłam na studiach magisterskich w Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Doświadczenie w pracy z pacjentem nabywałam już podczas studiów, na licznych praktykach m.in. w szpitalu dziecięcym, szpitalu klinicznym oraz onkologicznym, w domach opieki społecznej, zakładach opiekuńczo-leczniczych oraz żłobkach.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu kuracji odchudzających. W swoich działaniach kładę szczególny nacisk na całościowe podejście do problemu nadwagi i otyłości, począwszy od właściwej diagnozy, poprzez ustalenie indywidualnego planu dietetycznego, po wsparcie psychologiczne oraz odpowiednie programy zabiegowo-treningowe.

Na zaproszenie prowadzę prelekcje i wykłady na temat zdrowego odżywiania. Uczestniczę w akcjach profilaktycznych, udzielam wywiadów i odpowiadam na pytania związane z tematyką żywienia na łamach gazet lub podczas audycji radiowych. Chętnie dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją.

W swojej Poradni Dietetycznej dbam o najwyższy poziom opieki i przyjazną atmosferę. Każdy może liczyć na moje zrozumienie i wsparcie. W trosce o jakość oferowanych usług w diagnostyce wykorzystuję certyfikowane testy oraz najwyższej jakości urządzenia wspomagające wyszczuplanie i modelujące sylwetkę.

Prywatnie zakochana mama kilkuletniego urwisa oraz ambitna żona najwspanialszego męża. Gdy nie muszę się spieszyć, uwielbiam gotować i piec oraz spędzać czas w kuchni. Latem bardzo często jeżdżę na rowerze, a zimą wspaniale bawię się na snowboardzie.


Opinie

Aleksandra Ziemska - ZnanyLekarz.pl

Artykuły

Zdrowe jedzenie nie musi być nudne. Zdrowe jedzenie jest równie smaczne, a z pewnością bardziej urozmaicone i kolorowe niż tradycyjne. Warto próbować nowych dań i otworzyć się na nieznane dotąd smaki. Wypróbuj zdrowych, dietetycznych przepisów, które pomogą Ci zachować zdrowie i szczupłą sylwetkę.