Nasz zespół

Toruń Dietetyk Aleksandra Ziemska

Aleksandra Ziemska

mgr dietetyki

Dietetyk z wykształcenia, ale i z zamiłowania. Specjalistka zdrowego odżywiania i odchudzania. Dba o to, by każdy, kto trafi do Studio Figura nauczył się dobrych nawyków żywieniowych i samodzielnie radził sobie z komponowaniem zdrowych posiłków. Miła, kompetentna, wyrozumiała, jednak wymagająca. Kiedy trzeba, wskaże błędy, ale tylko dla Waszego dobra. Już nie jednego sprowadziła na zdrowy styl życia!


Toruń Studio Figura - Marta

Marta

Wykwalifikowana, wielka pasjonatka zdrowego stylu życia. Doskonale wie, jak zadbać o zdrowie, szczupłą sylwetkę oraz urodę. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności z zakresu kosmetologii, oraz zgłębia tajniki nowoczesnych zabiegów kosmetycznych i wyszczuplających.

Idealnie zaplanuje Wasz trening i dopasuje zabiegi modelujące. Pomoże optymalnie wykonać trening na stacjach zabiegowych w Studio Figura. Podpowie i poinstruuje, jak lepiej wykorzystać czas spędzony w Studio. Z pewnością możecie liczyć na jej ciepły uśmiech, wsparcie oraz miłe słowa motywujące do dalszego działania. Dba o organizację recepcji.

Alicja

Absolwentka kosmetologii. Pomoże Ci skutecznie uzyskać efekt szczupłej sylwetki, a także podpowie jak utrzymać zdrową, zawsze świeżą cerę. Chętnie doradzi, jak wspomóc odchudzanie odpowiednimi zabiegami pielęgnacyjnymi. Jej wielka pasja to kosmetyka naturalna. Jest na bieżąco z nowościami i trendami w świecie kosmetologii. Zawsze uśmiechnięta i bardzo pogodna.