Nasz zespół

Toruń Dietetyk Aleksandra Ziemska

Aleksandra Ziemska

mgr dietetyki

Dietetyk z wykształcenia, ale i z zamiłowania. Specjalistka zdrowego odżywiania i odchudzania. Dba o to, by każdy, kto trafi do Studio Figura nauczył się dobrych nawyków żywieniowych i samodzielnie radził sobie z komponowaniem zdrowych posiłków. Miła, kompetentna, wyrozumiała, jednak wymagająca. Kiedy trzeba, wskaże błędy, ale tylko dla Waszego dobra. Już nie jednego sprowadziła na zdrowy styl życia!


Toruń Studio Figura - Marta

Marta

Wykwalifikowana kosmetyczka, wielka pasjonatka zdrowego stylu życia. Doskonale wie, jak zadbać o zdrowie, szczupłą sylwetkę oraz urodę. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności z zakresu kosmetologii, oraz zgłębia tajniki nowoczesnych zabiegów kosmetycznych i wyszczuplających.

Idealnie zaplanuje Wasz trening i dopasuje zabiegi modelujące. Pomoże optymalnie wykonać trening na stacjach zabiegowych w Studio Figura. Podpowie i poinstruuje, jak lepiej wykorzystać czas spędzony w Studio. Z pewnością możecie liczyć na jej ciepły uśmiech, wsparcie oraz miłe słowa motywujące do dalszego działania. Dba o organizację recepcji.

Anna Deperas - Lipińska

Stylistka i pasjonatka mody. Tworzy niebanalne stylizacje, które perfekcyjnie harmonizują z urodą, sylwetką i osobowością. Uwielbia łączyć ponadczasową klasykę z obecnymi trendami. Jest organizatorką ludzkich szaf. Uzupełnia garderobę o niezbędne elementy, uczy komponowania ubioru i zabawy z dodatkami. Przekonuje, że każdy może dobrze wyglądać, a zasada "ubrać a nie przebrać" jest główną dewizą jej pracy. Nie marnuje czasu, kupuje z głową, uczy nonszalancji. Inspiruje.