Nasz zespół

Toruń Dietetyk Aleksandra Ziemska

Aleksandra Ziemska

mgr Dietetyki, Diet coach

Dietetyk i Diet coach z wykształcenia, ale i z zamiłowania. Specjalistka zdrowego odżywiania i odchudzania. Dba o to, by każdy, kto do niej trafi nauczył się dobrych nawyków żywieniowych i samodzielnie radził sobie z komponowaniem zdrowych posiłków. Miła, kompetentna, wyrozumiała, jednak wymagająca. Kiedy trzeba, wskaże błędy, ale tylko dla Waszego dobra. Już nie jednego sprowadziła na zdrowy styl życia!


Toruń Figura - Marta

Marta

Wykwalifikowana kosmetyczka, wielka pasjonatka zdrowego stylu życia. Doskonale wie, jak zadbać o zdrowie, szczupłą sylwetkę oraz urodę. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności z zakresu kosmetologii, oraz zgłębia tajniki nowoczesnych zabiegów kosmetycznych i wyszczuplających.

Idealnie zaplanuje Twój trening i dopasuje zabiegi modelujące. Pomoże optymalnie wykonać trening na stacjach zabiegowych. Podpowie i poinstruuje, jak lepiej wykorzystać czas spędzony z nami. Z pewnością możecie liczyć na jej ciepły uśmiech, wsparcie oraz miłe słowa motywujące do dalszego działania. Dba o organizację.

Toruń Figura - Noemi

Noemi

Pełna pozytywnej energii ale też dokładna i precyzyjna. Niech Was nie zmyli jej nastoletnia uroda, gdyż nikt tak nie potrafi zadbać o dyscyplinę jak Noemi. Świetnie zna się na tym co robi. Doradzi, poinstruuje, dopasuje skalę trudności ćwiczeń i odpowiednie zabiegi oraz ich czas specjalnie dla Ciebie. Zadba o to, że wizyta u nas będzie pracą nad formą i kondycją, ale także miło spędzonym czasem.

Kocha podróżować, a skandynawia jest ulubionym miejscem na mapie Świata.

Toruń Figura - Wiktoria

Wiktoria

Studentka... wojskoznawstwa. Miłośniczka... współczesnych sztuk walk oraz wyczerpującego do ostatniej kropli potu treningu. Na pewno postara się zmotywować nasze Figurowiczki, jeśli dopadnie je tymczasowy leniuszek. Sama zmagała się z problemami ze swoją wagą, wyglądem oraz samooceną, więc wie ile wytrwałości wymaga walka o samą siebie. Z natury zwariowana, spontaniczna, zabawna ale jednocześnie zachowująca spokój w każdej sytuacji. Uwielbia nowe wyzwania, dlatego potrafi sprawić, że każda chwila z nami jest niesamowitym, zaskakującym doświadczeniem.

Uwielbia zwierzęta, jest miłośniczką głównie kotów oraz największą przyjemność sprawia jej spędzanie czasu z najbliższymi.

Toruń Figura - Wiktoria

Ola

Z wykształcenia technik masażysta, obecnie studentka Fizjoterapii w Poznaniu.
Skupia się na podejściu holistycznym - by uzyskać pożądany efekt musimy podejść z każdej ze stron - ruch, zdrowe odżywianie i brak bólu. Na tym ostatnim skupia się najbardziej wykonując masaże lecznicze i profilaktyczne. Z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem stara się pomagać klientkom w osiągnięciu celu.

Prywatnie pasjonatka jogi, podróży i wszystkiego co związane z naturą i ekologią. Zbyt długo nie usiedzi w miejscu stawiając sobie coraz to nowe cele i wyzwania czy to ograniczanie plastiku, podróże rowerowe, wyszukiwanie wegetariańskich dań lub robienie na drutach.