Nasz zespół

Toruń Dietetyk Aleksandra Ziemska

Aleksandra Ziemska

mgr dietetyki

Dietetyk z wykształcenia, ale i z zamiłowania. Specjalistka zdrowego odżywiania i odchudzania. Dba o to, by każdy, kto trafi do Studio Figura nauczył się dobrych nawyków żywieniowych i samodzielnie radził sobie z komponowaniem zdrowych posiłków. Miła, kompetentna, wyrozumiała, jednak wymagająca. Kiedy trzeba, wskaże błędy, ale tylko dla Waszego dobra. Już nie jednego sprowadziła na zdrowy styl życia!


Toruń Studio Figura - Marta

Marta

Wykwalifikowana kosmetyczka, wielka pasjonatka zdrowego stylu życia. Doskonale wie, jak zadbać o zdrowie, szczupłą sylwetkę oraz urodę. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności z zakresu kosmetologii, oraz zgłębia tajniki nowoczesnych zabiegów kosmetycznych i wyszczuplających.

Idealnie zaplanuje Twój trening i dopasuje zabiegi modelujące. Pomoże optymalnie wykonać trening na stacjach zabiegowych w Studio Figura. Podpowie i poinstruuje, jak lepiej wykorzystać czas spędzony w Studio. Z pewnością możecie liczyć na jej ciepły uśmiech, wsparcie oraz miłe słowa motywujące do dalszego działania. Dba o organizację recepcji.

Noemi

Pełna pozytywnej energii ale też dokładna i precyzyjna. Niech Was nie zmyli jej nastoletnia uroda, gdyż nikt tak nie potrafi zadbać o dyscyplinę jak Noemi. Świetnie zna się na tym co robi. Doradzi, poinstruuje, dopasuje ćwiczenia i zabiegi oraz ich optymalny czas specjalnie dla Ciebie. Sprawi że wizyta w Studio będzie zarówno pewną poprawą kondycji, jak i miło spędzonym czasem.

Prywatnie kocha podróżować, a skandynawia jest jej celem na mapie Świata.

Weronika

Opis wkrótce.