Jak działamy

Metoda na skuteczne ODCHUDZANIE – DZIAŁAMY KOMPLEKSOWO!

1. WŁAŚCIWE ŻYWIENIE

Podstawę procesu odchudzania stanowi dieta, która powinna być indywidualnie dopasowana do stanu zdrowia, stylu życia, jak i preferencji smakowych. Dieta nie może być narzucona, powinna być czymś przyjemnym. Dlatego na pierwszym miejscu stawiamy na modyfikację nawyków żywieniowych oraz coaching żywieniowy, a na drugim miejscu plany dietetyczne. Jest to o wiele łatwiejsze i zdecydowanie skuteczniejsze!

2. DIAGNOSTYKA

U osób wielokrotnie borykających się z nadwagą, ważna jest również odpowiednia diagnostyka, pozwalająca ustalić przyczyny trudności w utrzymaniu zdrowej sylwetki. W naszej poradni dietetycznej współpracujemy z profesjonalnymi laboratoriami diagnostycznymi i korzystamy z nowoczesnych metod badawczych, które dają możliwość identyfikacji typów metabolicznych i predyspozycji genetycznych oraz wykrycia nietolerancji, dzięki czemu łatwiej dopasować indywidualny plan dietetyczny.

3. AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA I ZABIEGI MODELUJĄCE

Wiadomo, że każdy chce osiągnąć efekt jak najszybciej, dlatego wspomagamy wyszczuplanie programami treningowymi oraz zabiegami wyszczuplającymi opracowanymi we współpracy ze specjalistami.

4. SUPLEMENTY I KOSMETYKI

Aby uzyskać lepsze efekty kuracji dietetycznej, przyspieszyć proces oczyszczania organizmu, pobudzić metabolizm czy poprawić kondycję skóry, mamy dla Ciebie skuteczne kosmetyki wyszczuplające i naturalne suplementy.

5. OPIEKA DIETETYKA

Regularne spotkania ze specjalistą dają gwarancję wysokiej motywacji oraz możliwość rozmowy na temat pojawiających się wątpliwości. Dietetyk to również osoba, której możesz zaufać, która wierzy w Twój sukces, nawet niekiedy bardziej niż my sami!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, przyjdź i skorzystaj z pierwszej konsultacji BEZPŁATNIE.


Nasz zespół

Profesjonalną pomoc w osiągnięciu celu zapewnia nasz wykwalifikowany personel.

Toruń Figura - Nasze Studio

Nasze Studio

Poczuj przyjazną, kameralną atmosferę, która sprzyja motywacji i dbaniu o zdrową, szczupłą sylwetkę.

Wydarzenia

Dowiedz się więcej o zdrowym stylu życia, na spotkaniach, warsztatach oraz eventach.