Wydarzenia

Cygański wieczór Andrzejkowy

Co roku w Andrzejki przygotowujemy dla Was niespodzianki, wróżby i nagrody. W tym roku jednak było wyjątkowo! Wieczór cygański okazał się strzałem w dziesiątkę. Wszyscy doskonale się bawili, a do tego pojawiła się doskonała okazja do integracji. Bo oprócz dbania o zdrowie i szczupłą sylwetkę w Studio Figura zdobywamy także nowe znajomości i tworzymy prawdziwe relacje.
Podczas wieczoru nastąpiło również ogłoszenie wyników METAMORFOZ 2018.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym Paniom.

Odchudzanie, nietolerancje pokarmowe, detox - fakty i mity w Studio Figura Toruń Skarpa

22 maja w Studio Figura Toruń Skarpa gościliśmy jedną z najlepszych Specjalistek ds. żywienia w Polsce. Agnieszka Piskała znana z "Pytania na Śniadanie" w TVP odpowiadała m. in. na pytania:
Dlaczego mam problem ze schudnięciem? Na co mogę zachorować? Wyniki badań 2500 pacjentek. Jak poprawić wydolność swojego organizmu ? Jakie informacje o moim organizmie uzyskam z badań nutrigenetycznych IGenesis?

Dziękujemy obecnym na spotkaniu Paniom za przybycie i zaangażowanie.

Zapraszamy na kolejne wydarzenia do Studio Figura Toruń Skarpa.

Dzień Kobiet '17

Drogie Panie z okazji waszego święta jak zwykle miałyśmy dla Was marcowe atrakcje. Swap ubraniowy, połączony z warsztatami stylizacji Anny Deperas Lipińskiej, na którym Panie mogły wymienić się zalegającymi w szafach ubraniami i dać im nowe życie. Profesjonalne porady brafitterskie, których udzieliły specjalistki z salonu bielizny najlepszych światowych projektantów Garde-robe.

Wielkie Otwarcie - Nowe Studio Figura Toruń Skarpa

Wspaniałe wydarzenie, ponad 160 osób odwiedziło nas 5go stycznia w nowym Studio. Miejsce zachwycało, nowe urządzenia robiły wrażenie, a atmosfera wprawiała wszystkich w dobry nastrój. Podsumowałyśmy okres niemal 3 lat działania naszego Studio, poznałyśmy największe efekty osiągnięte w tym czasie i bardzo pozytywne skojarzenia związane z nami. Każda z Pań wylosowała dla siebie wspaniałe nagrody. Był oczywiście toast, dietetyczny poczęstunek oraz niezwykłe wyróżnienia. Było cudownie! Dziękujemy, że byłyście z nami.

Dni Otwarte w Studio Figura

Wrześniowe atrakcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W tych dniach mogłyśmy skorzystać z bezpłatnych zabiegów pielęgnacyjnych oraz spróbować nowych produktów. Poznałyśmy naturalne suplementy witaminowo-mineralne oraz dodałyśmy sobie energii zdrowym energetykiem! Podczas ciekawego wykładu dowiedziałyśmy się także, jak czytać etykiety kosmetyków. Mogłyśmy także spotkać się z profesjonaloną stylistką, która pomogła nam odkryć swój styl na nowo.
Dziękujemy za udział i do zobaczenia w Studio Figura Toruń Skarpa!

Dzień Kobiet '16

Tradycyjne goździki, oczywiście w kolorze pomarańczowym. Pyszne, a jeszcze bardziej zdrowe koktajle warzywne z dodatkiem młodego jęczmienia, makijaż dopasowany indywidualnie do typu urody każdej z Pań oraz wiele innych atrakcji. To wszystko z okazji Dnia Kobiet w Studio Figura. Dziękujemy za Świętowanie razem z Nami!

Ostatki w Studio Figura z 'Mary Kay'

9 lutego w Studio Figura miałyśmy okazję skorzystać z bezpłatnych zabiegów pielęgancyjnych i porad konsultantki kosmetycznej 'Mary Kay'. Panie dowiedziały się od profesjonalistki jak wykonywać makijaż codzienny. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i usta.

Dzień Otwarty w STUDIO figura & Akcja 'Pierś do przodu'

4 lipca głównym tematem spotkania w STUDIO figura była profilaktyka raka piersi. Dzięki Toruńskiemu Stowarzyszeniu 'Amazonek', Panie dowiedziały się jak uchronic się przed chorobą. Pani Katarzyna - brafiterka z Salonu Bielizny Triumph poprowadziła ciekawe warsztaty dotyczące odpowiedniego doboru bielizy. Kolejnym interesującym tematem była pielęgnacja biustu. Kasia ze STUDIO figura opowiedziała o doborze kosmetyków w tym celu. Przedstawicielka laboratorium ALAB wskazała jakie badania należy wykonywac w profilaktyce chorób nowtworowych. Obecne były konkursy i liczne niespodzianki.

Warsztaty zdrowego odżywiania w 'Strefie Stylu' Toruń Plaza

W 'Strefie Stylu' Toruń Plaza 22 maja odbyły się warsztaty zdrowego odżywiania pn. 'Zmień swoje nawyki żywieniowe, a nigdy nie będziesz musiała być na diecie'. Dziękujemy obecnym Paniom za ogromne zaangażowanie podczas zajęć.

Chętnych zapraszamy na kolejne warsztaty.

Spotkanie ze stylistką w STUDIO figura

Za nami pół roku od otwarcia Studio figura. Z tej okazji odbyło się spotkanie,podczas którego Panie mogły wysłuchać porad profesjonalnej stylistki Anny Deperas-Lipińskiej ze 'Style&Beauty' oraz Anny Krzyżelewskiej-Grinberg z 'Soyelle.pl', która pokazała możliwości ekspresowego wyszczuplenia za pomocą specjalnej bielizny.

Paniom dziękujemy za przybycie i zapraszamy do STUDIO figura!


Toruń Studio Figura - Nasze Studio

Nasze Studio

Poczuj przyjazną, kameralną atmosferę naszego STUDIO, która sprzyja motywacji i dbaniu o zdrową, szupłą sylwetkę.

Efekty

Poznaj skuteczność odchudzania w Studio Figura.

Nasz zespół

Profesjonalną pomoc w osiągnięciu celu zapewnia nasz wykwalifikowany personel.