Wydarzenia

Dzień otwarty - Tulip Thermo Climber

Już jest - Tulip Thermo Climber! 15 marca odbyła się prezentacja nowej stacji fitness z oficjalnym przecięciem wstęgi. Wydarzenie było okazją do podsumowania kolejnego, piątego już roku otwarcia Studio. Każda z Pań oprócz informacji o korzyściach i efektach ćwiczeń na Tulipie, otrzymała wyjątkową nagrodę. Do wygrania były między innymi miesięczne karnety na nową stację. Panie były zachwycone nowym urządzeniem, które cieszy się powodzeniem od pierwszego uruchomienia.
Dziękujemy za przybycie.

Jestem mamą, dbam o siebie - warsztat

Spotkanie Warsztat

27 stycznia odbył się warsztat skierowany zarówno dla mam, jak i dla kobiet które dopiero planują macierzyństwo.

Podczas spotkania poruszyłyśmy tematy:
Jak zadbać o siebie będąc mamą na pełen etat?
Jak dbać o siebie bez wyrzutów sumienia?
Jak nie czuć się nieidealną mamą?
Podczas spotkania mogłyście znaleźć odpowiedź na te i na wiele innych pytań.

Spotkanie prowadziła psycholog rodzinna i dziecięca - Daria Sumińska. W życiu ma dwie pasje. Pierwszą jest macierzyństwo. Jest bowiem mamą dwójki cudownych dzieci, które nieustannie inspirują ją do poszerzania wiedzy, nie tylko z obszaru rodzicielstwa. Drugą jest praca. Jej główny cel to uświadamiać, że każdy może być szczęśliwym i spełnionym człowiekiem, czerpiącym z życia dużo radości i satysfakcji. Tempo w jakim dzisiaj żyjemy powoduje, że często czujemy się zagubieni i zapominamy zadbać o ważne aspekty swojego życia. To, co czujemy i jak się zachowujemy zależy od wielu czynników. Z Klientami pracuje nad jakością ich życia zarówno rodzinnego, jak i zawodowego. By codzienność była po prostu lepsza i bardziej satysfakcjonująca.

Obejrzyj

Cygański wieczór Andrzejkowy

Co roku w Andrzejki przygotowujemy dla Was niespodzianki, wróżby i nagrody. W tym roku jednak było wyjątkowo! Wieczór cygański okazał się strzałem w dziesiątkę. Wszyscy doskonale się bawili, a do tego pojawiła się doskonała okazja do integracji. Bo oprócz dbania o zdrowie i szczupłą sylwetkę w Studio Figura zdobywamy także nowe znajomości i tworzymy prawdziwe relacje.
Podczas wieczoru nastąpiło również ogłoszenie wyników METAMORFOZ 2018.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym Paniom.

Odchudzanie, nietolerancje pokarmowe, detox - fakty i mity w Studio Figura Toruń Skarpa

22 maja w Studio Figura Toruń Skarpa gościliśmy jedną z najlepszych Specjalistek ds. żywienia w Polsce. Agnieszka Piskała znana z "Pytania na Śniadanie" w TVP odpowiadała m. in. na pytania:
Dlaczego mam problem ze schudnięciem? Na co mogę zachorować? Wyniki badań 2500 pacjentek. Jak poprawić wydolność swojego organizmu ? Jakie informacje o moim organizmie uzyskam z badań nutrigenetycznych IGenesis?

Dziękujemy obecnym na spotkaniu Paniom za przybycie i zaangażowanie.

Zapraszamy na kolejne wydarzenia do Studio Figura Toruń Skarpa.

Dzień Kobiet '17

Drogie Panie z okazji waszego święta jak zwykle miałyśmy dla Was marcowe atrakcje. Swap ubraniowy, połączony z warsztatami stylizacji Anny Deperas Lipińskiej, na którym Panie mogły wymienić się zalegającymi w szafach ubraniami i dać im nowe życie. Profesjonalne porady brafitterskie, których udzieliły specjalistki z salonu bielizny najlepszych światowych projektantów Garde-robe.

Wielkie Otwarcie - Nowe Studio Figura Toruń Skarpa

Wspaniałe wydarzenie, ponad 160 osób odwiedziło nas 5go stycznia w nowym Studio. Miejsce zachwycało, nowe urządzenia robiły wrażenie, a atmosfera wprawiała wszystkich w dobry nastrój. Podsumowałyśmy okres niemal 3 lat działania naszego Studio, poznałyśmy największe efekty osiągnięte w tym czasie i bardzo pozytywne skojarzenia związane z nami. Każda z Pań wylosowała dla siebie wspaniałe nagrody. Był oczywiście toast, dietetyczny poczęstunek oraz niezwykłe wyróżnienia. Było cudownie! Dziękujemy, że byłyście z nami.

Dni Otwarte w Studio Figura

Wrześniowe atrakcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W tych dniach mogłyśmy skorzystać z bezpłatnych zabiegów pielęgnacyjnych oraz spróbować nowych produktów. Poznałyśmy naturalne suplementy witaminowo-mineralne oraz dodałyśmy sobie energii zdrowym energetykiem! Podczas ciekawego wykładu dowiedziałyśmy się także, jak czytać etykiety kosmetyków. Mogłyśmy także spotkać się z profesjonaloną stylistką, która pomogła nam odkryć swój styl na nowo.
Dziękujemy za udział i do zobaczenia w Studio Figura Toruń Skarpa!

Dzień Kobiet '16

Tradycyjne goździki, oczywiście w kolorze pomarańczowym. Pyszne, a jeszcze bardziej zdrowe koktajle warzywne z dodatkiem młodego jęczmienia, makijaż dopasowany indywidualnie do typu urody każdej z Pań oraz wiele innych atrakcji. To wszystko z okazji Dnia Kobiet w Studio Figura. Dziękujemy za Świętowanie razem z Nami!

Ostatki w Studio Figura z 'Mary Kay'

9 lutego w Studio Figura miałyśmy okazję skorzystać z bezpłatnych zabiegów pielęgancyjnych i porad konsultantki kosmetycznej 'Mary Kay'. Panie dowiedziały się od profesjonalistki jak wykonywać makijaż codzienny. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i usta.

Dzień Otwarty w STUDIO figura & Akcja 'Pierś do przodu'

4 lipca głównym tematem spotkania w STUDIO figura była profilaktyka raka piersi. Dzięki Toruńskiemu Stowarzyszeniu 'Amazonek', Panie dowiedziały się jak uchronic się przed chorobą. Pani Katarzyna - brafiterka z Salonu Bielizny Triumph poprowadziła ciekawe warsztaty dotyczące odpowiedniego doboru bielizy. Kolejnym interesującym tematem była pielęgnacja biustu. Kasia ze STUDIO figura opowiedziała o doborze kosmetyków w tym celu. Przedstawicielka laboratorium ALAB wskazała jakie badania należy wykonywac w profilaktyce chorób nowtworowych. Obecne były konkursy i liczne niespodzianki.

Warsztaty zdrowego odżywiania w 'Strefie Stylu' Toruń Plaza

W 'Strefie Stylu' Toruń Plaza 22 maja odbyły się warsztaty zdrowego odżywiania pn. 'Zmień swoje nawyki żywieniowe, a nigdy nie będziesz musiała być na diecie'. Dziękujemy obecnym Paniom za ogromne zaangażowanie podczas zajęć.

Chętnych zapraszamy na kolejne warsztaty.

Spotkanie ze stylistką w STUDIO figura

Za nami pół roku od otwarcia Studio figura. Z tej okazji odbyło się spotkanie,podczas którego Panie mogły wysłuchać porad profesjonalnej stylistki Anny Deperas-Lipińskiej ze 'Style&Beauty' oraz Anny Krzyżelewskiej-Grinberg z 'Soyelle.pl', która pokazała możliwości ekspresowego wyszczuplenia za pomocą specjalnej bielizny.

Paniom dziękujemy za przybycie i zapraszamy do STUDIO figura!


Toruń Studio Figura - Nasze Studio

Nasze Studio

Poczuj przyjazną, kameralną atmosferę naszego STUDIO, która sprzyja motywacji i dbaniu o zdrową, szupłą sylwetkę.

Efekty

Poznaj skuteczność odchudzania w Studio Figura.

Nasz zespół

Profesjonalną pomoc w osiągnięciu celu zapewnia nasz wykwalifikowany personel.